Wakacje na Mazurach

Malownicze Mazury każdego roku przyciągają jak magnes tłumy turystów ze wszystkich stron świata. To zasługa tego magicznego miejsca i ciekawych atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

Malownicze Mazury każdego roku przyciągają jak magnes tłumy turystów ze wszystkich stron świata. To zasługa tego magicznego miejsca i wielu ciekawych atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

Mazury zwane Krainą Tysiąca Jezior są położone w Polsce północno-wschodniej, w województwie warmińsko-mazurskim. Swym zasięgiem obejmują ogromną liczbę bajecznie położonych jezior, które z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników. Każdy znajdzie tutaj idealne miejsce dla siebie. Jeżeli i Wy chcecie odpocząć od codzienności i miejskiego gwaru, zapraszamy do naszego kurortu na Mazurach. To idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Szeroki wachlarz atrakcji i niepowtarzalny urok jezior sprawi, że pobyt na Mazurach będzie niezapomnianą przygodą. To także idealne miejsce dla osób ceniących sobie samotne wypady, w ciszy i spokoju na łonie natury. Lasy, jeziora, bujna przyroda, szlaki kajakowe i zabytkowe miejsca tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat, który sprawia, że Mazury stają się obowiązkowym przystankiem wakacyjnych wojaży. 

Dbając o Państwa wygodę w czasie pobytu, zapewniamy komfortowe domki i noclegi. Dostosowaliśmy i wyposażyliśmy je w ten sposób, by spełniały Państwa oczekiwania. Zapewniamy noclegi cało rocznie, a wynajmując domek, gwarantujemy Państwu dostęp do wszelkich atrakcji przez nas oferowanych. By jak najlepiej uprzyjemnić Państwu wakacje na Mazurach, proponujemy szereg dodatkowych atrakcji i aktywnych form spędzania czasu, a do Państwa dyspozycji są:

  • kajaki oraz łodzie wędkarskie
  • paintball, z atrakcyjnie wyposażonym miejscem do gry treningowej
  • jacuzzi i podgrzewany basen
  • quady, z organizacją terenowych wypraw
  • sauna
  • sala bilardowa z w pełni wyposażonym barem
  • rowery

Zależy nam na Państwa satysfakcji, więc w naszym kurorcie nie zabraknie miejsca do zabawy dla dzieci czy romantycznych zakątków dla zakochanych. W dbałości o Państwa komfort i wygodę, zadbaliśmy o wysoką jakość i pełne wyposażenie domków oraz miejsc noclegowych, z miejscami parkingowymi. Kameralną przestrzeń naszego kurortu stanowi bujna zieleń z pięknie wysadzanymi alejkami i miejscem na rodzinne spacery.

Jeśli cenią sobie Państwo ciszę, kontakt z naturą i aktywne formy spędzania czasu na świeżym powietrzu, to zapraszamy do naszego kurortu. Mazury są miejscem, które zmienia się wraz ze zmianami pór roku, warto więc zajrzeć do nas nie tylko w sezonie letnim. Mazurskie jeziora są miejscem do którego się wraca, by za każdym razem odkrywać je na nowo. Do zobaczenia!