Paintball Mazury

Paintball na Mazurach

Paintball na Mazurach to świetna atrakcja dla wszystkich, którzy chcą przeżyć przygodę i poczuć dreszczyk emocji. Ta popularna gra zespołowa jest coraz częściej wybierana przez turystów na Mazurach, którzy chcą spędzić czas aktywnie.

Mazury to piękne miejsce w Polsce do wyjazdu na urlop, wieczór kawalerski, wieczór panieński, imprezę integracyjną czy imprezę firmową z możliwością grania w paintball. Oferujemy organizację rozgrywki paintball’a. Do naszego kompleksu Mazurski Komfort na Mazurach możesz w niedługim czasie dojechać z takich miejscowości jak Mrągowo, Szczytno, Pisz, Ruciane-Nida, Mikołajki, Ryn i Giżycko.

Nowoczesny sprzęt do Paintballa

W każdym zestawie paintballowym oferujemy: marker (karabinek) paintballowy, strój/kombinezon ochronny, butlę HP, magazynek i profesjonalną maskę z podwójną szybką.
 

Zestaw BASIC 200 kulek

80 PLN za osobę
  •  

Zestaw MEDIUM 400 kulek

95 PLN za osobę
  •  

Zestaw HIGH 500 kulek

110 PLN za osobę
  •  

Zestaw PERSONAL

Indywidualna wycena z indywidualnym doborem sprzętu
  •  

Podczas rozgrywek paintballowych zawsze obecny jest instruktor wraz z osobą odpowiedzialną za pomoc techniczną aby dbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort podczas rozgrywek.

Cena dodatkowych 100 kulek

20 PLN
  •  

Oferujemy atrakcyjnie wyposażone miejsce do gry terenowej paintball na Mazurach. Do naszego pola paintballowego dojedziesz w krótkim czasie z takich miejscowości jak Mrągowo, Szczytno oraz Pisz.

Paintball Mazury - Mrągowo, Szczytno, Pisz, Giżycko, Mikołajki, Ryn

Paintball  to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu z elementami treningu. Podczas gry należy szybko podejmować decyzje oraz działać w grupie, co sprzyja rozwijaniu umiejętności strategicznych oraz nawiązaniu szczególnej szybkości komunikacji z zespołem. Gra w paintball na Mazurach to także doskonały sposób na zacieśnianie więzi z przyjaciółmi czy kolegami z pracy.


Posiadamy idealny teren do gry w paintball. Gra w paintball to świetna zabawa dla osób w każdym wieku.

Oryginalna i ekscytująca forma spędzania wolnego czasu na Mazurach, to paintball. Rozgrywka paintball zapewni niezapomniane emocje, które na długo zapamiętacie.

Do naszego kompleksu Mazurski Komfort na Mazurach możesz w niedługim czasie dojechać z takich miejscowości jak Mrągowo, Szczytno, Pisz, Ruciane-Nida, Mikołajki, Ryn i Giżycko.